X. Výroční zasedání Pionýra 2021

X. výroční zasedání Pionýra se uskuteční v sobotu 13. 11. 2021 v Pardubicích (tedy pokud to epidemiologická situace dovolí) a já budu rád, pokud bude POP zastoupena v co největším počtu. 

ODEVZDÁNÍ DELEGAČNÍCH LISTŮ

Každá PS má nárok na 1 delegáta (žádná pražská PS nemá více jak 150 členů, aby měla nárok na více) a delegační list se oficiálně odevzdává přímo na ÚP (do 13. 9. 2021), ale mám domluvené, že je možné dodat ho do kanceláře POP a já je pak všechny dodám komplet za POP na ÚP (budu tak mít lepší přehled o zvolených delegátech). Pro dodání delegačního listu do kanceláře POP platí termín 6. 9. 2021. Jak vyplnit delegační list a jakým způsobem ho odevzdat najdete pod odkazem (osobně preferuji donést originál do kanceláře POP).

KDE SE DOZVĚDĚT VÍC

Všechny potřebné informace jako termíny, návrhy změn Stanov atd. najdete pod odkazem. Změnám ve Stanovách a dalším informacím o X. VZP se bude věnovat on-line oblastní porada, která proběhne ve čtvrtek 8. 4. 2021 (podrobnosti včas zašlu vedoucím PS), ale počítám, že se k X. VZP ještě vrátíme v rámci jednání podzimní PRP ať už prezenčně nebo distančně.

DELEGUJTE NÁHRADNÍKA

(pokud se nechcete nebo nemůžete zúčastnit)

Aktuálně je na vše ještě dost času, ale bude rád, pokud na PS vše prodiskutujete a dáte mi vědět pokud nebudete mít zájem se X. VZP za svou PS zúčastnit, ale budete ochotni poskytnou „prázdný delegační list“ pro případné náhradníky. Pokud má někdo zájem být náhradník, tak mi prosím také napište, abych měl přehled.

To je asi aktuálně vše, další informace budou doplněny později, ale v případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Krtek

PŘEHLED DELEGÁTŮ Z JEDNOTLIVÝCH PS: 

(na základě odevzdaných delegačních listů)

  • 1.PS Podskaláci – Jakub Hájek
  • 2.PS Klíč – Tomáš Zítek
  • 6.PS – nezúčastní se
  • 8.PS – Pavel Kavina
  • 16.PS Disk – Luboš Pavel
  • 21.PS Střelka – Jan Matoušek
  • 37.PS pplk. Vally – nezúčastní se
  • 40. PS Košík – Ondřej Machulda (náhradník) 
  • 45.PS Praha 6 - Michal Rejzek
  • 49.PS Kočovníci – Lukáš Chochlovský
  • 61.PS Paprsek – Alena Šerá
  • 63.PS Sosna – Lucie Bauerová
  • 68.PS Lvíčata – Radovan Mlejnek
  • 73.PS Vodovod – Jiří Král
  • 76.PS Jánka Fábryho – nezúčastní se
  • 78.PS Skalka – Alena Košařová
  • 93.PS Orion – Jana Jandová
  • 96.PS Veselí Medvědi – Lukáš Breburda
  • 103.PS Fr. Soukala – nezúčastní se 
  • 104.PS Fregata – Lucie Ungerová (náhradník)
  • 109.PS Vyšehrad – Jan Michálek
  • 117.PS Kalich – Martin Prejza
  • 121.PS Bor – bez odezvy zda se zúčastní nebo ne… :-(
  • 137.PS – Tomáš Běhan
  • 143.PS Jana Nerudy – Jana Čiháková
  • 147.PS Galaxie – Miroslav Jungwirth (náhradník)
  • 154.PS Paprsek – Miroslav Čehák (náhradník)
  • 160.PS Vampoš – Michal Matuška
  • 188.PS T.O. Bobříci – Jiří Bican
  • 213.PS Ufo – Mája Šafaříková
  • 241.PS Ledňáček – Pavel Greiner
  • PS Beta – Antonín Unger
  • PS Omega – Jirka Tomčala
  • PS Kraken M – Martin Janda (náhradník)
  • PS Záře – Jakub Ditrich 
  • oddíl Rondel – Petr Kubů

26 řádných delegátů, 5 náhradníků, 4 PS se ozvaly, že namají zájem, 1 PS se neozvala vůbec.

 

© 2021 Pražská organizace Pionýra | praha@pionyr.cz