Jaro, léto, podzim zima, s PIONÝREM je vždy príma !

Letošní rok na Bambiriádě, která se konala 26.-29.5.2011 na Víťězním náměstí v Praze 6, nabízela pionýrská expozice aktivity, ukazující, že v našich oddílech a klubech lze smysluplně trávit volný čas po celý rok – už slogan „BAVÍME SE CELÝ ROK“ říkal své.

Jaro, léto, podzim zima, s PIONÝREM je vždy príma !

Byly zde přichystány aktivity odpovídající každému ročnímu období: JARO – kuličky, LÉTO – tábornické dovednosti, PODZIM – výroba a pouštění draků, ZIMA – výlov zamrzlého rybníka.

Jako každý rok zde byla nabídka táborů a mimoškolních aktivit pro předškolní nebo již školou povinné děti. Rodičům jsme také poradili jak vybrat Opravdu dobrý tábor.

Specialitou naší expozice byla „Pionýrská dračí pošta“ – papírového draka, kterého si děti vyrobily, mohli přidělat na heliem plněný balonek a vyslat do světa. Draky, které pak někdo našel a poslal nám je e-mailem zpět, pak spolu s informací, kam až doletěly, vystavujeme na adrese www.praha.pionyr.cz/draci.

Závěrem bych rád poděkoval všem, kdož přispěli ke zdárnému průběhu celé Bambiriády a rád bych vás pozval na pobambiriádní veselice, která se uskuteční v úterý 28.6.2011 od 18:00–20:00 hodin v Bowling clubu 19 v Ocelářské 17, Praha 9.

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY A VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI !!!

Publikováno: pondělí, 06.06.2011 19:22 Vložil: Michal Krtek Rejzek

Související odkazy

Přiložené fotografie

Chytání ryb v zamrzlém rybníce Modelka piopes Slušivé tetování Pouštění draků Pionýrský mega drak

« Zpět na výpis článků

© 2019 Pražská organizace Pionýra | praha@pionyr.cz