BAMBIRIÁDA 2011

Bambiriáda se uskuteční v termínu 26.-29.5.2011 (uvítáme pomoc 25.5. na stavěčce) opět na Vítězném náměstí (Kulaťák) v Dejvicích v Praze 6. Minulý týden se sešel přípravý team, který dal dohromady pár informací. Věříme, že i letos budou mí PS zájem presentovat Pionýra a potažmo svou vlastní PS a společně se nám opět podaří dát dokupy skvělou pioexpozici.

BAMBIRIÁDA 2011

Přípravný team:
Michal „Krtek“ Rejzek (předseda POP) – vedoucí akce (administrativa, finance)
Ladislav Zettel (PS Omega) – zástupce vedoucího akce (lidské zdroje, organizace)
Jakub Mašát (87.PS Javor)
Ladislav „Ráma“ Šimek (188.PS T.O. Bobříci)

Pionýrská expozice:
Téma letošní Bambiriády je „Máme se o co podělit“. Základní koncept pioexpozice spočívá v myšlence „dělení se o čas“ po celý rok. Tak vznikl nápad na uspořádání expozice rozdělené na čtyři části jako roční období:

Jaro – Májka, velikonoční dekorace
Léto – podsadové stany s nabídkou ODT
Podzim – hranice s čarodějnicí
Zima – iglů, sněhulák

Realizační team zajistí rekvizity ke všem ročním obdobím a na jednotlivých PS bude zajistit jednotlivé činnosti, kde budou mít samozřejmě PS možnost presentovat sama sebe.

Nějaké drobné odměny budeme v naší expozici rozdávat (záleží co dostaneme od ÚP), ale letos se budou opět sbírat razítka od jednotlivých sdružení a po sesbírání minimálně 15 razítek dítě obdrží v centrálním infostánku malé puzzle.

Nabídka pro jednotlivé PS:

EXPOZICE PIONÝRA – máte-li zájem se jako skupina podílet na zajištění nějakého stanoviště a mít tak možnost si propagovat vlastní PS tak se prosím ozvěte nejpozději do 13.4.2011 . Uvolňovačka do školy, strava, pořadatelské tričko a vlídné zacházení zaručeno.
Kontakt: Ladislav Zettel, l.zettel@gmail.com, 776 859 763

Nabídka pro jednotlivce:
 

1. EXPOZICE PIONÝRA – neuvažuje vaše PS o účasti na Bambiriádě a přesto máte zájem nám pomoct tak vám nic nestojí v cestě. Ozvěte se prosím co nejdříve !
Kontakt: Ladislav Zettel, l.zettel@gmail.com, 776 859 763

2. ŽLUŤÁSCI – i letos bude potřeba pár žluťásků, takže máte-li zájem ozvěte se prosím co nejdříve. Žluťásci zajišťují bezproblémový chod celé Bambiriády (rozdávání vstupenek, obsluha infocentra, a spousty další práce, bez, které by Bamboška vůbec nemohla být) Ideální je, když budete moct na celou dobu Bambiriády (pomoc na jeden den není také špatná, ale pro bezproblémovou spolupráci je určitě lepší dělat žluťáska déle). Uvolňovačka do školy, strava, pořadatelské tričko a vlídné zacházení zaručeno Máte-li zájem být žluťáskem stačí Krtkovi napsat a on vám napíše co a jak.
Kontakt: Michal „Krtek“ Rejzek, rejzekm@seznam.cz, 604 773 140

Publikováno: pondělí, 14.03.2011 20:46 Vložil: Michal Krtek Rejzek

Související odkazy

« Zpět na výpis článků

© 2019 Pražská organizace Pionýra | praha@pionyr.cz