TeeDeeT voda úspěšně proběhla

V termínu 29.8.-1.9.2018 jsme vyrazili na řeku Vltavu. Ve středu večer jsme se v počtu 12 členů sešli v Praze na Hlavním nádraží a nasedli na vlak do Vyššího Brodu, kde jsme už za tmy rozložili stany v kempu Pod Hrází.

TeeDeeT voda úspěšně proběhla

Ve čtvrtek ráno jsme převzali lodě a vybavení od půjčovny Kanak, zabalili si a vydali se na řeku. Abychom cestou nehladověli, vždy jsme si po ránu dali společnou vydatnou snídani. Obědy jsme řešili cestou v restauracích či občerstveních a večeře jsme v kempu uvařili z vlastních zásob na vařičích. Náš čtvrteční cíl byl kemp Branná vzdálený něco málo přes 20 km.

Cestou jsme narazili na 3 jezy, z čehož hned první byl pro jednu posádku osudným a cvakla se- posádka vyvázla bez zranění a nenastala ani žádná materiální ztráta. Do kempu jsme dorazili odpoledne. Zde jsme strávili dobrodružnou noc v tee-pee.

Páteční den nás čekala cesta do Českého Krumlova- kemp Krumlov (U Trojice) vzdálený přibližně 17km. Druhý den jsme sjeli 5 jezů- tyto už jsme všichni zvládli na jedničku. Po rozložení stanů jsme vyrazili po památkách města.

V sobotu byl na řadě poslední úsek sjezdu- do Zlaté Koruny. Jelikož ale celou noc i ráno vydatně pršelo a teploty se ani zdaleka neblížily k 20°C, rozhodli jsme se poslední úsek nesjíždět. Vrátili jsme lodě a vybavení, sbalili si a rozjeli se rovnou zpět do svých domovů.

I přes ne úplně ideální počasí jsme si akci všichni nadmíru užili!

Děkujeme na skvělou TeeDeeT Vodu a na dalších TeeDeeT akcích se budeme těšit!

Akce se zúčastnili členové z PS Záře, 68. PS Lvíčata a 188. PS T.O. Bobříci.

Publikováno: čtvrtek, 06.09.2018 14:17 Vložil: Jakub Kubyšta Mareš

Související odkazy

Přiložené fotografie

« Zpět na výpis článků

© 2019 Pražská organizace Pionýra | praha@pionyr.cz