Sloupský Folkytonk 15.6.2019

96. PS Veselí Medvědi uspořádala v sobotu 15. 6. 2019 v les­ním divadle kousek od své táborové základy ve Sloupu v Čechách první ročník festivalu mladých muzikantů Sloupský FolkyTonk a pražská piodelegace v čele s předsedou POP si tuto akci nenechala ujít

Sloupský Folkytonk 15.6.2019

Přijeli jsme již v pátek a po skvělé večeři následovala volná zábava přímo na TZ Medvědín.

V sobotu ráno po opět stejně skvělé snídani jsme se přesunuli do lesního divadla, kde se postupně vystřídalo 12 kapel či jednotlivců a musím říct, že jim to hrálo velmi dobře. Kapela Ambiam do svého vystoupení zařadila výuku irských tanců, kdy Božen a Mareček z 188. PS T.O. Bobříci ukázali, že mají taneční vlohy (dokonce je můžete vidět ve Zprávičkách na ČT).

Třešničkou v celém programu bylo vystoupení Jaroslava Samsova Lenka, kapely Cop a kapely Madalen.

Festival končil až kolem 22. hodiny, ale následně se zábava opět přenesla na TZ Medvědín, kde v ní někteří pokračovali až do brzkých ranních hodin.

Musím říct, že jsem si osobně celý víkend neskutečně užil a velmi rád se zúčastním i příští rok a doufám, že delegace pražských pionýrů bude větší než letos. Velký dík patří všem Veselím Medvědům za skvěle zvládnutou akci – bylo to vážně moc príma!

Složení pražské delegace: Krtek (předseda POP), Kubyšta (PS Záře), Božen a Mareček (188. PS T.O. Bobříci) a v sobotu večer ještě Koty (PS Záře).

Text: Krtek; Foto: Kubyšta a Krtek

Publikováno: úterý, 25.06.2019 1:12 Vložil: Michal Rejzek

Související odkazy

Přiložené fotografie

TZ Medvědín Radek a jeho brouček Hrad Sloup Samson Pražská pio delegace :-) Cop

« Zpět na výpis článků

© 2020 Pražská organizace Pionýra | praha@pionyr.cz