Jak přihlásit skupinu na Setkání?

Pozn.: Tyto informace jsou primárně určeny pro vedoucí oddílů, vedoucí pionýrských skupin a vedoucí výprav. Přihlašování individuálních členů probíhá v rámci vaší skupiny/oddílu :-).

1) Na webu předběžně přihlaste svou PS

• Hned, jak budete předpokládat svou účast na Setkání, nezávazně se do 31. dubna 2010 přihlaste pomocí formuláře níže na této stránce (vyplníte pouze kontaktní údaje a předpokládaný počet osob).
  • Budeme tak zhruba vědět, s kolika skupinami a osobami máme na Setkání počítat.
  • Díky předběžném přihlášení zároveň všichni ostatní ihned na webu uvidí, která další skupina na Setkání také plánuje jet a s kým se tak na něm budou moci potkat.
  • Jakmile bude k dispozici závazná přihláška (což by mělo být do konce dubna), bude vám zaslána na kontaktní e-mail.

2) Zjistěte, kdo od vás pojede

• Na své skupině zjistěte, kdo od vás na Setkání pojede. A budeme rádi, pokud starší děti a členu oddílů upozorníte na tento web :-).
  • Nezapomeňte, že dopravu na setkání je možno také dotovat z dotací MHMP, a tím snížit konečnou cenu pro vaše členy.

3) Závazně se do 16. 5. 2010 přihlaste

• Na počítači vyplňte závaznou přihlášku a seznam předpokládaných účastníků. Obojí nám pak do 16. 5. 2010 zašlete .
  • Poté, co k nám závazná přihláška e-mailem dorazí, bude na webu setkání uvedeno, že je vaše skupina přihlášena závazně.
  • Od koho z předběžně (tj. na webu) přihlášených do 16. 5. 2010 ne­obdržíme závaznou přihlášku, bude ze seznamu přihlášených na webu vyřazen a nebudeme s ním dále počítat.
  • Průběžně nezapomeňte sledovat web Setkání – kvůli novým informacím, které zde budeme průběžně uveřejňovat!

4) Vyražte do Fort Carp

• V pátek 4. června 2010 vyražte na Setkání do Fort Carp!
  • Nezapomeňte s sebou přivézt vytisknutou a orazítkovanou přihlášku se seznamem účastníků!
  • Účastnické příspěvky (275 Kč za osobu) se budou platit hotově po příjezdu
Přeběžné přihlášení pionýrské skupiny na Setkání Předběžné přihlašování již bylo uzavřeno. Do 16. 5. je třeba zaslat závaznou přihlášku (viz výše)!