O setkání

Krajská setkání Pionýra se uskutečňují každé dva roky, tedy v mezeře mezi setkáními celorepublikovými. Jsou důležitou součástí života pionýrského kraje a plní v něm nenahraditelnou funkcí.

V minulosti byla setkání organizována silnými pionýrskými skupinami (byla to například 147. PS Galaxie a další), zatím poslední Setkání v roce 2008 a také toto Setkání však jsou zajišťovány dobrovolníky napříč pražskými pionýrskými skupinami, dokonce s námi spolupracuje i několik vedoucích z legendárního tábora Kamenec z 1. PS Náchod.

Základní informace pro vedoucí výprav

• Setkání se koná na táborové základně Kapr Popovice u Benešova. Spí se na sekané a udržované louce ve vlastních stanech.
  • Účastnický poplatek setkání (tj. částka která se platí pořadateli) je 275 Kč. Kolik bude cena pro vaše členy je na vás, je třeba ještě započítat dopravu do Benešova. Na druhou stranu, právě jízdenku na vlak můžete hradit z grantů MHMP a cenu akce pro vaše členy tak zachovat na nízké úrovni.
  • V rámci účastnického poplatku je mj. zahrnuto jídlo (od sobotní snídaně do nedělního oběda včetně), v pátek doprava speciálním autobusem z Benešova na táborovou základnu a v neděli opačně
  • Do 31. 4. je třeba se předběžně přihlásit, závaznou přihlášku je pak třeba vyplnit a odevzdat do 16. 5. 2010.
  • Na samostatných podstránkách si můžete přečíst více o programu setkání, místě konání a také přesný postup, jak přihlásit svou pionýrskou skupinu.
  • Doporučené vybavení účastníků mimo běžné potřeby: kopii průkazu pojištěnce zdravotní pojišťovny, spacák, karimatku, stan, sportovní oblečení, pláštěnku, jídelní misku (ešus), lžíci, hrníček, večeři na pátek, šátek (je nutný na hry). Volitelně peníze na tričko (doporučujeme rezervovat předem).

Propagační letáček setkání