Výjezdní  IV. zasedání PRP + krajské shromáždění delegátů + oblastní porada 18. – 20. 3. 2016

Místo: TZ Brumlov v Bukovině u Čisté č.p. 57

Kontakt: Michal „Krtek“ Rejzek, tajemnik@praha.pionyr.cz; 777 248 701

Termín pro přihlášení: 13. 3. 2016; v přihlášce (stačí zaslat mailem na tajemnik@praha.pionyr.cz) uveďte jména a příjmení účastníků z vaší PS, zda se zdržíte celou dobu a předpokládanou dobu příjezdu (potřebujeme to vědět hlavně s ohledem na stravování)

Ubytování: základna poskytuje několik pokojů (3, 4, 5, 6, 9 a 12) s celkovou kapacitou 40 osob; spí se na povlečených postelích (spacák není nutný); ubytování hradí POP

Strava: pro přihlášené účastníky bude připravena strava od páteční večeře do nedělního oběda (jídelníček bude doplněn) včetně kávy, čaje a šťávy – vše hradí POP; nealko nápoje, pivo (Kozel) a různé pochutiny k pivu (utopenci, nakládaný hermelín) si platí každý účastník sám

Doprava: dopravu si hradí všichni účastníci sami a doporučujeme se vzájemně domluvit na společné dopravě auty; k tomu slouží diskuse na konci této stránky

• Auto

Praha – Mladá Boleslav – Jičín – Nová  Paka – Horka u Staré Paky – Studenec – Bukovina ( 120 km a cesta trvá cca 1,5 hodiny)

• Autobus

Linka Praha – Špindlerův Mlýn, (ale i jiné linky s odjezdem od metra linky „B“ – Černý most), výstupní zastávka: Studenec – pošta (cca 1,5 km od Brumlova)

Další informace:

Vítáni jsou kromě stálých delegátů i další lidé z vašich PS, kterým není lhostejné kam se bude POP v následujících letech ubírat. Součástí víkendu totiž budou i debaty na téma:

• personální výhled Pionýra v souvislosti s přípravou IX. VZP
  • návrhy změn Stanov Pionýra v souvislosti s přípravou IX. VZP
  • akce POP
  • ekonomika PS

Naším cílem je, aby zasedání KSD a PRP (plánované na sobotu odpoledne) bylo usnášeníschopné. K tomu potřebujeme minimálně 38 mandátů. Věřím, že to dáme, ale v případě, že se nemůžete zúčastnit přimlouvám se za to, abyste jinému delegátu vystavili plnou moc:

• plná moc KSD – ke stažení ZDE
  • plná moc PRP – ke stažení ZDE

Krajské shromáždění delegátů (KSD) bude mít na svém jednání jediný bod a to volbu členů ČRP za POP. Nebudu zde popisovat průběh volby – to si ostatně můžete v případě zájmu nastudovat sami (viz jednací řád ČRP). Více informací o podmínkách pro volbu a již známé kandidáty najdete ZDE.

Veškeré materiály k jednání najdete průběžně v Servisu POP, ale program jednání + základní časový rámec najdete i ZDE.

Přihlášení účastníci zájezdu:

1. Michal Rejzek (45. PS Praha 6) – 9 mandátů (šest na základě plné moci od 1. PS Podskaláci, 8. PS, 104. PS Fregata a 121. PS Bor)
  2. Honza Matoušek (21. PS Střelka) – 1 mandát
  3. Honza Michálek (109. PS Vyšehrad) – 2 mandáty
  4. Honza Pavlíček (147. PS Galaxie) – 6 mandátů
  5. Jakub Naděje (147. PS Galaxie)
  6. Tomáš Běhan (137. PS) – 1 mandát
  7. Radek Zázvůrek (96. PS Veselí Medvědi) – 1 mandát
  8. Anna Nováková (ÚP)
  9. Pája Bárová (143. PS Jana Nerudy) – 4 mandáty
  10. Radek Ondroušek (68. PS Lvíčata) – 1 mandát
  11. Jana Jandová (93. PS Orion) – 1 mandát
  12. Martin Janda (93. PS Orion)
  13. Jan Šašek (ObK VZP)
  14. Radovan Mlejnek (68. PS Lvíčata) – 1 mandát
  15. Jirka Bican (188. PS T.O. Bobříci) – 3 mandáty (jeden na základě plné moci od 49. PS Kočovníci)
  16. Michal Matuška (160. PS Vampoš)
  17. Jakub Hájek (1. PS Podskaláci)
  18. Petr Kubů (oddíl při POP – Rondel) – 1 mandát
  19. Ladislav Šimek (188. PS T.O. Bobříci)
  20. Mirek Smolík (PS Záře) – 4 mandát
  21. Ondra Machulda (68. PS Lvíčata)
  22. Martin Prejza (117. PS Kalich) – 2 mandáty
  23. Eliška Skalová (117. PS Kalich)
  24. Bára Legény (121. PS Bor)
  25. Mirek Merhaut (121. PS Bor)
  26. Líba Jiráčková (40. PS Košík)
  27. Jirka Jiráček (40. PS Košík)
  28. Káča Brejchová (63. PS Sosna) – 2 mandáty
  29. Luděk Říha (73. PS vodovod) – 3 mandáty
  30. Jirka Tomčala (PS Omega) – 2 mandáty
  31. Marcel Šíp (49. PS kočovníci)
  32. Tonda Unger (PS Beta) – 1 mandát
  33. Tereza Votavová (PS Beta)
  34. Anna Procházková (40. PS Košík) – 1 mandát

Celkem 46 z 38 potřebných mandátů.