V sobotu 28.11.2009 večer se v Hostivici rozsvěcel vánoční strom. Předcházelo tomu celé odpoledne, kdy si 240 dětí vyrábělo vánoční vrkoče, přáníčka, ozdoby, světélka a další drobné dárky, které si odnesly domů. Na akci se spolupodílel oddíl Kajky z 27.PS Kladno – Švermov, který připravil pro děti na hraní strom s různými úkoly, například lovení rybiček, stavění Betlému, stavění umělých sněhuláků, zdobení stromku a skládání puzzlí s vánoční tématikou. Do soutěží se zapojili i někteří rodiče.
Laďka Pasáková
Škoda, že nepadal sníh !
Kalendář
-
Nejzazší termín pro zřeknutí se nároků na dotace MŠMT
31. 8. 2026
Závazný termín pro PS
-
1. jednání Výkonného výboru POP
1. 9. 2026 18.00 - 20.30
-
Sejdeme se ve Sloupu
11. 9. 2026 - 13. 9. 2026
-
Středočeské setkání u Berounky
18. 9. 2026 - 20. 9. 2026
-
Kurz instruktora I.
18. 9. 2026 - 20. 9. 2026
