Závod je určen pro všechny věkové kategorie, ale pro nejmladší závodníky je připravena drobná úleva – jejich trať je označená fáborky, které musí následovat. Pro vedoucí 18+, kteří už se nemohou účastnit závodně je připravena kategorie old, ve které se můžou běhu zúčastnit jen tak pro zábavu. Závod pořádají 176. PTO Vlčata, kteří mají s organizací orientačních běhů nemalé zkušenosti.
Všichni pionýři se už na závod těší a doufají, že je nezklame jejich orientační smysl a rychlé nohy. Nezbývá nic jiného, než popřít všem hodně štěstí a doufat v pěkné počasí.
V sobotu 7.7 se uskuteční již tradiční závod v orientačním běhu. Jedná se o akci v rámci pionýrské Zelené ligy. Pravidla jsou stejná jako u všech oficiálních orienťáckých soutěží. Úkolem je projít v co nejrychlejším času trasu podle mapy, na které je nutné nalézt a následně označit několik červeno-bílých kontrol.
Kalendář
-
Zdravotník zotavovacích akcí III.
5. 6. 2026 - 7. 6. 2026
-
VV POP
16. 6. 2026 18.00 - 21.00
-
Nejzazší termín pro zřeknutí se nároků na dotace MŠMT
31. 8. 2026
Závazný termín pro PS
-
Sejdeme se ve Sloupu
11. 9. 2026 - 13. 9. 2026
-
Středočeské setkání u Berounky
18. 9. 2026 - 20. 9. 2026
