II. ročník Gulášmajstru je za námi.
Michal Rejzek
O víkendu 2.-4.5.2025 se na TZ Morgana u Ledče nad Sázavou sešlo přes 20 nejen pražských účastníků, kteří v 7 týmech soutěžili o nejlepší guláš. 

Všechny guláše se povedly, počasí nám také přálo, atmosféra byla pohodová a vítězství obhájil tým Sagita z 109. PS Vyšehrad.

Těším se za rok na viděnou, tentokrát možná u přípravy segedínského guláše, ale to ještě promyslím 🙂

Krtek

 

Kalendář

  • Nejzazší termín pro zřeknutí se nároků na dotace MŠMT
    31. 8. 2026

    Závazný termín pro PS

  • 1. jednání Výkonného výboru POP
    1. 9. 2026  18.00 - 20.30

Hlavní partneři