Dojem z PioFazole
Niki Frischholzová, PS Mír, Domažlice
Slunečné počasí a prázdninové volno nasměrovalo ve dnech 22. – 25. srpna mnohé pionýry do Hotelu pod Hořicí v Soběšicích u Sušice, kde byl připravený pestrý program letní školy PioFazole. (Pozn.: Kurz měl dva běhy, první proběhl ve dnech 18. – 21. srpna na Tesáku – Zlínský kraj.)

Čtyřdenní program byl opravdu nabitý, zde je malá ochutnávka z přednášek: propagace, krizové situace, šikana, děti se specifickými vzdělávacími potřebami atd.

Ovšem, myslíte si, že si vedoucí a instruktoři o prázdninách neumí hrát? Omyl! Kromě zajímavých přednášek pro nás bylo připraveno i dosti zábavných her.

A jestli jsem udělala chybu, že jsem se na tuto akci přihlásila? Dle mého názoru jsem vůbec neprohloupila, protože mi tyto čtyři dny hodně daly. Dozvěděla jsem se spousty nových a zajímavých informací a poznala jsem nové lidi se stejným zájmem, jako mám já. Tím je
Pionýr. To, co jsem od tohoto školení očekávala, se mnohonásobně splnilo.

A vím jistě, že pokud se tato akce bude konat znovu, já na ní chybět nebudu. Kdo jste letos váhal, jestli jet, či ne, tak příště rozhodně neváhejte a opravdu se zúčastněte.

Kalendář

  • VV POP
    16. 6. 2026  18.00 - 21.00

  • Nejzazší termín pro zřeknutí se nároků na dotace MŠMT
    31. 8. 2026

    Závazný termín pro PS

  • Sejdeme se ve Sloupu
    11. 9. 2026 - 13. 9. 2026  

  • Středočeské setkání u Berounky
    18. 9. 2026 - 20. 9. 2026  

  • Kurz instruktora I.
    18. 9. 2026 - 20. 9. 2026  

Hlavní partneři