Ministr rytířem
jakub
Věděli jste, že ministr školství, mládeže a tělovýchovy byl pasován na rytíře? Nevěříte? Stalo se to na jednom z letních pionýrských táborů. U takové události samozřejmě nechyběly kamery Zpráviček České televize.

V sobotu 26. července navštívil ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek letní tábor Krty 2014, který na Rakovnicku uspořádala Pionýrská skupina Lubná. Setkal se tam nejen s dětmi, ale také s králem Artušem, který jej pasoval na rytíře.

Ministr také během návštěvy tábora vyhlásil také soutěž o nejzajímavější celotáborovou hru, která bude trvat do konce srpna. Její výsledky mají být známy již během září.

Na reportáž z této návštěvy se můžete podívat na webu Zpráviček – zvolte datum 26. 7., začátek zprávy je v čase 0:25.

Kalendář

  • VV POP
    12. 5. 2026  18.00 - 21.00

  • Odevzdávání vyúčtování grantů MHMP 2025-2026 3. vlna
    17. 5. 2026

  • Zdravotník zotavovacích akcí II.
    22. 5. 2026 - 24. 5. 2026  

Hlavní partneři