Proběhlo IV. zasedání Pražské rady Pionýra + oblastní porada

Ve čtvrtek 14.1.2010 se v budově SMOSK (K-Centrum) na Senovážném náměstí uskutečnilo zasedání PRP + oblastní porada. Celý zápis brzo najdete v Servisu, ale výčet toho nejzajímavějšího je popsán dále.

Proběhlo IV. zasedání Pražské rady Pionýra + oblastní porada

1. Na oblastní poradě jsme obdrželi informace o zákonu 227/2009 Sb. a byly zodpovězeny všechny dotazy (www.zakon227.pionyr.cz); informace o mezinárodním táboře (www.trainforchange.info/cz); dále nám Petr Halada podal informace k 20. výročí Pionýra, informace k VZ Pionýra (27.11.2010) a prosba o pomoc s jeho zajištěním a informace o smlouvách Pionýra s OSA a Intergram.

2. Zprávy z jednání ČRP – bere na vědomí zprávy členů ČRP za POP – Vyznamenání u příležitosti 20. výročí Pionýra, VZ Pionýra 2010, anonymní dopis.

3. PRP bere na vědomí informaci o plánované rezignaci předsedy POP a nutnosti hledat nového předsedu – vážně se zamyslete zda u vás na PS nemáte nějakého kandidáta na předsedu a nebo kandidáta na pozici člena VV.

4. PRP bere na vědomí informaci o Bambiriádě 2010, která proběhne 20.-23.5. v Dejvicích na Kulaťáku s mottem „Tvůj průvodce volným časem“ a prosbu o zapojení zástupců PS do přípravy.

5. PRP bere na vědomí informaci k Setkání pražských pionýrských skupin a oddílů 4.-6.6.2010 na TZ Kapr a zároveň schvaluje uvolnění 10 000 Kč z prostředků POP pro účely uspořádání Setkání 2010.

6. PRP bere na vědomí informaci o Pražské Tresce – informačním plátku pro nejen oddílové vedoucí, která bude vycházet 3× ročně a první číslo šlo společně s lednovou Mozaikou (rozněž je k dispozici v kanceláři POP).

7. PRP schvaluje Směrnici o půjčování majetku POP (směrnici najdete v Servisu POP).

8. PRP bere na vědomi informaci o zrušení e-mailů končících @prp.cz k 14.1.2010.

9.Všichni delegáti PRP byli požádání, aby doložili svojí kvalifikaci člena rady. Kdo doložil je vidět dále (celkem bylo přítomno asi 33 delegátů):
Jan Matoušek (21. PS Střelka)
Jan Chromek (30. PS Uroboroz)
Michal Rejzek (45. PS Praha 6)
Jiří Duchoslav (78. PS Skalka)
Alena Košařová (78. PS Skalka)
Ivana kožíšková (177. PS)
Bohumír Švec (160. PS Vampoš)
Eva Ujcová (1. PS Podskaláci)

10. DALŠÍ ZASEDÁNÍ PRP JE NAPLÁNOVÁNO NA ČTVRTEK 25.3.2010.

Publikováno: sobota 23. ledna 2010 0:27 Vložil: Michal Krtek Rejzek