Poděkování za Bambošku

ŠÉF EXPOZICE RÁMA PÍŠE… Ahoj všem, Bambiriáda proběhla zdárně a já se už trochu vzpamatoval. Všem vám ještě jednou moc děkuju za velkou pomoc, byli jste skvělí a hlavně díky vám se vše povedlo. Bambiriáda byla především vaším úspěchem a pro mě bylo radostí tam mít takové skvělé lidičky :-)

Poděkování za Bambošku

Podle ohlasů soudím, že Bambiriáda nám nese to ovoce, které jsme si přáli. Letos jsem již neodpovídal na otázky typu „Pionýr, to ještě existuje“ a „Co máte společného s komunisty“, naopak nás lidé chválili a dokonce si pamatovali mnohé naše prezentace z předchozích let. Takže si nás spojují v trochu jiných souvislostech a to je dobře.

Každopádně počet více jak 100 dobrovolníků (expozice i žluťásci) z 14 PS (188.PS Bobříci, 30.PS Uroboroz, 45.PS Praha 6, 32.PS Pláňata, 63.PS Sosna, PS Omega, 87.PS Javor, 68.PS Lvíčata, 147.PS Galaxie, 1.PS Podskaláci, 78.PS Skalka, 143.PS Jana Nerudy, 230.PS Záře, 93.PS) je skvělá vizitka Pionýra a znamená to, že na tom v Praze nejsme až tak špatně !!! :-)

Jako dík přijměte i pozvání na Pobambiriádní veselici, která se uskuteční ve středu 24. června 2009 od 18,00 do 20,30 hodin v Bowling klubu 19, Ocelářská 17 (50m od O2 Arény), Praha 9 – Vysočany.

Publikováno: pondělí 15. června 2009 9:46 Vložil: Michal Krtek Rejzek