Proběhlo III. zasedání Pražské rady Pionýra

Ve čtvrtek 14.5.2009 se v budově SMOSK (K-Centrum) na Senovážném náměstí uskutečnilo zasedání PRP. Celý zápis brzo najdete v Servisu, ale výčet toho nejzajímavějšího je popsán dále.

Proběhlo III. zasedání Pražské rady Pionýra

1. PRP bere na vědomí informaci o změně vedení TeeDeeT sekce. Vedení po Markétě Fraitové, která odchází na mateřskou, přebírá Michal „Krtek“ Rejzek.

2. PRP volí Ondřeje Machuldu z 68. PS Lvíčata za člena VV PRP

3. PRP bere na vědomí informaci o chystaných akcích – Republikové setkání pionýrských oddílů 2009, Bambiriáda – výzva k zapojení!!! , ProRock – již je stanoven termín 28. 11. 2009

4. PRP bere na vědomí informaci o chystaném PRAŽSKÉM SETKÁNÍ 2010 – více info na www.praha.pionyr.cz/setkani

5. PRP schvaluje záměr projektu Webová evangelizace

6. PRP bere na vědomí informaci o změnách v pražských pionýrských e-mailových adresách – nepoužívat @prp.cz, ale @praha.pionyr­.cz!!!!!

7. PRP bere na vědomí výzvu k dodání podnětů pro Poselství 2009 a k vyslání zástupců PS přímo na akci.

8. PRP schvaluje stanovení členského příspěvku členů registrovaných u POP ve výši 250 Kč.

9. PRP bere na vědomi informaci o možnosti zdarma využívat jednací prostory v Lidovém domě.

10. DALŠÍ ZASEDÁNÍ PRP JE NAPLÁNOVÁNO NA ČTVRTEK 3.12.2009.

Publikováno: úterý 19. května 2009 1:26 Vložil: Michal Krtek Rejzek