Losování výherců soutěže BESIP jede na tábor

A je to tady. Soutěž „BESIP jede na tábor“ již má své vítěze. Dnes k nám přišli zástupci BESIPu, aby vylosovali dvacet výherců ze 465 účastníků táborů, kteří správně vyřešili soutěžní úkoly a dostali se tak do našeho losování.

Losování výherců soutěže BESIP jede na tábor

Krajští koordinátoři navštívili během léta přes pětadvacet táborů, kam za dětmi přivezli nejen soutěžní úkoly, ale vysvětlili jim také, jak se správně chovat na přechodu pro chodce, kdy mohou už bez doprovodu samy na kole na silnici nebo jak používat reflexní prvky. Zajímavé také byly tzv. alkoholové brýle, které věrně navozují pocit opilosti, a každý si tak může ověřit, čeho všeho je člověk (ne)schopný pod vlivem alkoholu.

Paní Mgr. Judita Stuchlíková z Ministerstva dopravy (ministerský rada) vylosovala prvních deset výherců, kteří obdrží ceny věnované BESIPem, a pan Milan Vaníček, koordinátor BESIP pro ČR, vylosoval 10 výherců cen, které do soutěže věnoval Pionýr.

Lukáš Kučera, PS Svidník: USB disk 32 GB cyklista
Jan Brázdil, PS Zborovice: cyklopočítač
Lukáš Malecký, PS Nepomuk: sada světel na kolo
Oskar Klusoň, PS Přátelství, Pardubice: světlo přední