Metodické návštěvy táborů 2015

I letos jsem se vydal na návštěvy letních táborů. Celkem jsem navštívil 9 táborů + jednu základnu, kde tábor neprobíhal.

Metodické návštěvy táborů 2015

Ve středu 8.7. jsem se společně s Pájou vydal na letošní první návštěvu letních táborů. Navštívili jsme tábor 49. PS Kočovníci – Záblatí u Prachatic, tábor 61. PS Paprsek – Pernek u Horní Plané, tábor 117. PS Kalich – Malonty u Kaplice, tábor 188. PS T.O. Bobříci – Cetule u Pacova a tábor 154. PS Paprsek – Lukavec u Pacova.

neděli 26.7. jsem se vydal na letošní druhou návštěvu LT. Navštívil jsem tábor 45. PS Praha 6, oddíl Makaróni – Stálkov u Slavonic, TZ 40. PS Košík – Hodějovice u Pelhřimova (zde se tábor letos nekonal) a tábor 137. PS – TZ Morgana u Ledče nad Sázavou.

Ve čtvrtek 13.8. jsem se vydal na skútru na letošní třetí návštěvu LT. Navštívil jsem tábor 160. PS Vampoš – Otročíněves u Berouna.

Ve středu 19.8. jsme se společně s Markétou vydali na letošní poslední návštěvu LT. Navštívili jsme tábor oddílu Rondel při POP, který probíhá u Berounky kousek od Bujesil.

Na táborech jsem neshledal žádné závady a všude jsem narážel na spokojené děti a tak to má být.

Publikováno: pondělí 24. srpna 2015 16:18 Vložil: Michal Krtek Rejzek