Tábory jsou za dveřmi

Zažijte už teď trochu letní táborové atmosféry!Stačí si otevřít adresu www.dobrytabor.cz. Na ní najdete tři nová informační videa – v jednom se přesvědčíte, že i bezpečný tábor může být pořádné dobrodružství, v druhém se dozvíte více o tradici a kvalitě pionýrských táborů, třetí vám odlehčenou formou nabídne několik základních praktických rad pro táborníky a jejich rodiče.

Fotka k článku

Ptáte se, jestli nejsou myšlenky na letní prázdniny předčasné? I když se ještě někde drží sníh, léto je již za dveřmi a příprava pionýrských táborů je v plném proudu. Mnoho rodičů se spolu se svými dětmi v tomto období snaží zorientovat v rozsáhlé nabídce. Podle čeho ale vybrat vhodný tábor?
S odpovědí na tuto otázku již devět let pomáhá informační kampaň Opravdu dobrý tábor, kterou organizuje občanské sdružení Pionýr. Ta popisuje nejen základní pravidla, která musí dobrý tábor splňovat, ale nabízí i další praktické rady: na co si dát pozor, jaké informace vyžadovat od pořadatele i jaké mu vždy poskytnout, na co nezapomenout, až budete malému táborníkovi balit kufry…
Naším hlavním cílem je, aby co nejvíce rodičů a dětí při výběru tábora nemuselo spoléhat jen na šťastnou ruku a vybrali přesně takový, který pro ně bude ten „opravdu dobrý“, aby se děti vracely z tábora a už se těšily na příští ročník…
Co pro to děláme? Na internetových stránkách www.dobrytabor.cz poskytujeme množství tematicky členěných informací, především pro rodiče je připravena telefonická i internetová poradna, která každoročně zodpoví stovky dotazů. Tradičně je k dispozici i nabídka pionýrských letních táborů, které splňují přísné obecně závazné i vnitřní „pionýrské“ podmínky. Informace nabídneme zájemcům i na pionýrských stáncích na přehlídce volnočasových aktivit zvané Bambiriáda.

Publikováno: pátek, 19.04.2013 09:16 Vložil: jakubkorinek

« Zpět na výpis článků

© 2018 Pražská organizace Pionýra | praha@pionyr.cz