Pozvánka na „umačkaný“ společenský večer

Nemáte ještě plány na sobotu 3.12.2011 ? Pokud ne, tak Vás všechny srdečně zvu na společenský večer, kterým bude uzavřen projekt Umačkáni dětmi.

Pozvánka na "umačkaný" společenský večer

Využijte příležitost, že Pražská organizace Pionýra v letošním roce žádné takové setkání nepořádala a přijďte se pobavit. Akce je vhodná pro všechny funkcionáře,ve­doucí, oddíláky, instruktory,atd…

Místem konání je Autoklub ČR v Opletalově ulici 29, Praha 1 (na dohled od Hlavního nádraží). Začátek je plánován na 19:00 hodinu a konec v cca 23:00 hodin.

K tanci i poslechu budou hrát Koloušci z Božejova a možná přijde i kouzelník :-) Těšit se také můžete na raut.
Vstup je zdarma. Společenský úbor není podmínkou, postačí přiměřeně decentní odění, ve kterém se cítíte dobře.

Pokud o účasti uvažujete, napište nejpozději do pondělí 28.11.2011 Ireně Černé – irena@pionyr.cz

Publikováno: středa 23. listopadu 2011 15:34 Vložil: Michal Krtek Rejzek