Kulturní podzim a zima v Praze

Jistě se mnou budete souhlasit, že vyrazit občas za kulturou neškodí. Můžete vyrazit do renomovaných divadel nebo klubů, ale máte také možnost vyrazit na akce, které pořádají pionýři v rámci PIONÝRSKÉHO SEDMIKVÍTKU.

Kulturní podzim a zima v Praze

Možná jste o Sedmikvítku už někdy slyšeli, pokud ne tak vězte, že Pionýrský Sedmikvítek je kulturně-umělecká soutěž pro kolektivy a jednotlivce, která tradičně oslovuje i širokou řadu kolektivů a jednotlivců mimo sdružení Pionýr (více na www.pionyr.sedmikvitek.cz).

Ovšem je fakt, že ne všechny oblasti mají svá regionální kola a nebo republikové finále, a také postupem času přibyly některé oblasti. Jak zaznělo na poslední České radě Pionýra „z sedmikvítku je vlastně devítikvítek, ale funguje jen čtyřlístek“.

A jak je na tom Praha ? Myslím, že docela dobře, protože se zde konají celkem 4 republiková finále, proto máte-li v uvedený den čas, tak vám nic nebrání, abyste se přišli kouknout na:

PROROCK
Pořadatel: POP
Termín konání: 12.11.2011
Začátek: cca 13:00 hodin
Místo konání: Hudební klub Exit Chmelnice – US, Sokolovská 195, Praha 9
Vstup: 50 Kč, ale v ceně bude 1× pivo či limo
Web: www.prorock.pionyr.cz

DIVADLO – Z DŮVODU NEZÁJMU ZRUŠENO
Pořadatel: 230.PS Záře
Termín konání: 12.11.2011
Začátek: 10:00 hodin
Místo konání: Divadlo Za plotem, areál psychiatrické léčebny v Bohnicích, Praha 8
Vstup: zdarma
Web: www.zare.cz

DĚTSKÁ PORTA
Pořadatel: 96. PS Veselí Medvědi
Termín konání: 3.-5.2.2012
Začátek: bude upřesněno
Vstup: bude upřesněno
Web: www.detskaporta.cz

MELODIE-HUDBA
Pořadatel: 96. PS Veselí Medvědi
Termín konání: 3.-5.2.2012
Začátek: bude upřesněno
Vstup: bude upřesněno
Web: www.melodie.detskaporta.cz

Závěrem bych velmi rád poděkoval všem, kteří se na přípravě Sedmikvítků podílejí.

Fotky pocházejí z webů jednotlivých oblastí.

Publikováno: středa 2. listopadu 2011 17:28 Vložil: Michal Krtek Rejzek