Proběhlo I. zasedání PRP

Ve čtvrtek 22.9.2011 se v budově SMOSK (K-Centrum) na Senovážném náměstí uskutečnilo zasedání PRP. Celý zápis najdete v Servisu POP, ale výčet toho nejdůležitějšího je popsán dále.

Proběhlo I. zasedání PRP

1. Zpráva delegátů ČRP

• PRP bere na vědomí názory delegátů k otázce členství v IFM-SEI (diskuse o členství IFM-SEI – 5 skupin spolupracovalo s nějakou členskou organizací IFM, J. Červenka: spolupracovali by ale i bez toho; J. Tomčala: Není to otázka pro PRP, možná uložit naším zástupcům v IFM-SEI pracovat na tom, abychom získali z našeho členství více).

2. Vzdělávání – PVC 01

• PRP bere na vědomí informaci o rezignaci garanta PVC 01 J. Tomčaly k 1.7.2011
  • PRP bere na vědomí informaci o schválení nového garant PVC 01 Ladislava Šimka výkonným výborem PRP a probíhajícím procesem jeho schválení

3. Akce pořádané POP v roce 2011/2012

• PRP bere na vědomí pozvánku na akci ProRock (12. listopadu 2011, klub Chmelnice přestěhován)
  • PRP bere na vědomí pozvánku na republikové finále Sedmikvítku – Divadlo, pořádané 230. PS Záře v Divadle z Plotem)
  • PRP ukládá projednat problematiku Bambiriády 2012 na svých PS a informovali předsedu POP o výsledku (Z: vedoucí PS, T: do konce listopadu 2011)
  • PRP bere na vědomí pozvánku na Setkání pražských pionýrských skupin a oddílů 2011 (8. – 10. 6. 2012) a o webu akce (http://praha.pionyr.cz/setkani).

4. Informace o stavu TZ Morgana

• PRP bere na vědomí informace o aktuálním stavu TZ Morgana (plánované ukončení činnosti 32. PS Pláňata ke konci roku, další možnosti postupu)

5. Hospodaření

• PRP bere na vědomí zvýšení odvodu členského příspěvku z 90 Kč na 100 Kč na republikovou úroveň (schválila ČRP na posledním zasedání)