„Držím tě, jistím tě“ aneb Lana 2011

Sám název akce mluví za vše. Pionýrská skupina Tuláci Klatovy připravila pro všechny pionýry i nepionýry starší 15 let, kteří pracují s dětmi, společné outdoorové aktivity.

"Držím tě, jistím tě" aneb Lana 2011

Kdy? 30. 9. – 2. 10. 2011
Kde? Tábořiště PS Tuláci Klatovy, Pajadla u Zdebořic

Cílem akce je prostřednictvím outdoorových aktivit včetně lanových překážek (nízkých i vysokých lan) podpořit rozvoj účastníků nejen po stránce fyzické (koordinace, síla, obratnost, rovnováha) , ale i po stránce psychické (překonání vlastního strachu, zvyšování sebedůvěry, vůle, strategického myšlení).

Protože se většina činností odehrává ve skupině, je také naším cílem podpořit komunikaci, improvizaci, spolupráci, rozvoj týmových rolí, důvěry, odpovědnosti za tým. Vedlejším produktem je podpora a rozvoj kontaktů mezi těmi, kteří pracují s dětí a mládeží. Chceme si navzájem vyměňovat různé zkušenosti, pobavit se, naučit se, zkusit….

Přihlášky nejdéle do 25. 9. 2011 na brandovi@seznam.cz

Publikováno: sobota 10. září 2011 11:27 Vložil: mlynyy