Předvánoční bowling

V neděli 19.12.2010 se od 18:00 hodin v Bowling clubu 19 vedle O2 Areny uskutečnilo již tradiční předvánoční setkání vedoucích a instruktorů na bowlingové dráze. Celkem se sešlo něco kolem 40 lidí z nejen pražských PS.

Předvánoční bowling

Nejprve probíhalo domlouvání bowlingových teamů a nakonec se o různé množství piva Gambrinus (1.místo – 5 litrů, 2.místo – 2,5 litru, 3.místo – 1,5 litru) rozhodlo bojovat 6 teamů. Pak už nic nebránilo vypuknutí turnaje a jednotlivé teamy se postupně střídaly na dráze.

Mezitím probíhala družná zábava všech přítomných a nálada byla výtečná. Také došlo na ochutnávání cukroví, protože valná většina přítomných využila možnosti neplatit vstup, ale donést na ochutnání nějaké to cukroví.

Čas letěl jak splašený a tak bylo načase vyhodnotit celý turnaj.
A jak to dopadlo ?

1.místo – Napínák, Krysa, Marta, Terka, Činkyn – 567b.
2.místo – Kája, Láďa, Popelka, Verča, Petr – 540b.
3.místo – Páča, Langí, Koloušek, Koty, Verča – 488b.
4.-5.místo – Činkyn, Mitin, Fefka, Andrea, Andrea 2 – 471b.
4.-5.místo – Lvíčata – 471b.
6.místo – Barča, Kačka, Pavel, Sokol, Radar – 410b.

Celá akce byla myslím velmi podařená a všichni přítomní se (doufám) skvěle bavili.

Publikováno: pondělí 20. prosince 2010 15:33 Vložil: Michal Krtek Rejzek