Proběhlo VI. zasedání PRP a VI. výroční zasedání POP

Ve čtvrtek 23.9.2010 se v budově SMOSK (K-Centrum) na Senovážném náměstí uskutečnilo zasedání PRP + výroční zasedání POP. Celý zápis najdete v Servisu POP, ale výčet toho nejzajímavějšího je popsán dále.

Proběhlo VI. zasedání PRP a VI. výroční zasedání POP

1. Zpráva o činnosti VV PRP – PRP schvaluje (nikdo proti) zprávu o činnosti VV PRP a ukládá předsedovi POP pomoci jednotlivým subjektům při hledání dokumentů o jejich vzniku.

2. Změny v jednacím řádu POP – VZ POP neschvaluje předložený návrh Markéty Fraitové na změnu volebního řádu (do odstavce o VVPRP, RKPRP a Člen ČRP zařadit dovětek: „Za každou pionýrskou skupinu POP může být zvolen maximálně jeden kandidát“).

3. Informace o VII. VZ Pionýra – PRP bere na vědomí informaci o připravované schůzce delegátů 9.11.2010 v kan­celáři POP

4. Informace o stavu odevzdání dokumentů k zákonu 227/2009 Sb. – PRP bere na vědomí informaci a ukládá vedoucím skupin, které nemají dokumentaci v pořádku, informovat VV PRP o stavu této dokumentace.

5. Volba zástupců POP v ČRP na období 2010–2013. PRP volí členy ČRP v tomto pořadí:

1. Ondřeje Machuldu (28 volí / 1 nevolí / 1 zdržuji se)
  2. Miroslava Jungwirtha (26 volí / 0 nevolí / 4 zdržuji se)
  3. Kateřinu Brejchovou (24 volí / 6 nevolí / 0 zdržuji se)
  4. Martina Bělohlávka (21 volí / 7 nevolí / 2 zdržuji se)
  5. Jiřího Leta (19 volí / 4 nevolí / 7 zdržuji se)

6. Vzdělávání – PRP bere na vědomí informaci o projektu „Klíče pro život“ – kurs pro lektory.

DALŠÍ ZASEDÁNÍ PRP JE NAPLÁNOVÁNO NA BŘEZEN 2011 (JE ALE MOŽNÉ, ŽE BUDE PRP SVOLÁNA JEŠTĚ V PROSINCI 2010 – ZÁLEŽÍ TO NA VÝSLEDKU JEDNÁNÍ VII. VÝROČNÍHO ZASEDÁNÍ PIONÝRA – VŠECHNY DELEGÁTY BUDEME VČAS INFORMOVAT).

Publikováno: pondělí 4. října 2010 17:57 Vložil: Michal Krtek Rejzek