Přehled kurzů a seminářů PVC 01 na I. pololetí 2016

S novým rokem je tu i nabídka seminářů a kurzů PVC 01. Výčet seminářů není konečný – další semináře budou zveřejněny průběžně.

Přehled kurzů a seminářů PVC 01 na I. pololetí 2016

Seminář „Účetní závěrka“
Inventarizace majetku a závazků, závěrkové účetní operace, zpracování účetní závěrky a nejčastější chyby, provedení fyzických a dokladových inventur, zápisy o provedení.

• Komu je seminář určen: hospodářům a účetním PS
  • Termín: 4. 2. 2016
  • Začátek: 18:00 hodin v kanceláři POP

Kurz „Kvalifikace pro výkon volených funkcí“

• Termíny: kurz proběhne o víkendu 26. – 28. února 2016
  • Místo: ZŠ Jižní (Jižní IV 1750/10, Praha – Záběhlice); spí se doma !
  • Termín pro přihlášení: do 14. 2. 2016 na mail tajemnik@praha.pionyr.cz
  • Cena kurzu: 500 Kč (strava, materiál) – možno zaslat na účet POP (2099562001/5500) nebo v hotovosti při zahájení kurzu
  • Komu je kurz určen: školení je určeno členům Pionýra, kteří vykonávají nebo se připravují na výkon volených funkcí na své PS. Jedná se o členy rad (především delegáty krajské rady), vedoucí PS a hospodáře (případně revizory) PS.

Kurz „Kvalifikace oddílového vedoucího“
Kurz je určen zkušeným, dlouhodobě pracujícím oddílovým vedoucím, kteří z jakéhokoli důvodu nemají potřebnou kvalifikaci KOV. Minimální věk je 23 let.
Kurz obsahuje pouze závěrečné zkoušky, příprava na ně je formou samostudia. V případě doložení dekretů jiných kurzů či diplomů z různých škol bude účastníkovi započítán daný obor bez potřeby absolvovat zkoušku.
Zkoušky proběhnou v rozmezí 29. 2. – 10. 3. 2016

Více informací o kurzech včetně skript, přihlášek, atd. najdete na webu POP (odkaz níže).

Publikováno: úterý 26. ledna 2016 14:16 Vložil: Michal Krtek Rejzek